Warsztaty

Często pytacie mnie o warsztaty ceramiczne. Czy robię, czy można, a czy z siostrą, z synem, a czy na prezent dla bliskiej osoby. Moja odpowiedź na większość zadawanych pytań dotyczących wspólnie spędzonego czasu przy glinie brzmi: TAK

Chętnie wprowadzę Cię w ten czarodziejski świat, gdzie wyobrażane przez Ciebie kształty, formy, kolory, przyjmują realny wygląd. Pod moim okiem stworzysz kubki, z których można pić i miseczki, które nie przeciekają. A może masz ochotę własnoręcznie stworzyć unikatowy prezent dla bliskiej Ci osoby?

Na warsztatach ceramicznych w Kozioła Ceramic poznasz różne sposoby pracy z gliną, nauczysz się jak ją dekorować i jak dobierać szkliwa oraz dowiesz się kilku informacji o wypalaniu gliny. W zależności od ilości osób i pory roku, warsztaty odbywają się w mojej kameralnej pracowni, przy stole w ogrodzie lub przy kominku na werandzie, ale zawsze jesteś blisko gór i natury. Decydując się na spotkanie z gliną, pamiętaj że, proces twórczy jest kilkuetapowy i czasochłonny. Oznacza to tyle, że z pierwszych zajęć nie wyjdziesz z gotową pracą. Potrzebujemy cierpliwości i czasu, abyśmy mogli w końcu ujrzeć dzieła pracy Twoich rąk i Twojej wyobraźni.

Warsztaty dla grona najbliższych z rodziny, czy dla przyjaciółek to fantastyczny i oryginalny pomysł na prezent. Jeśli chcesz zaskoczyć bliskie Ci osoby lub sprezentować komuś warsztaty na prezent, skontaktuj się ze mną abym mogła zaproponować formę dopasowaną do Twojej wizji.

Najcześciej spotkania warsztatowe umawiam indywidualnie, w tym celu proszę o kontakt telefoniczny lub mailowy. Planowane terminy publikuję w social mediach, więc jeśli chcesz być na bieżąco obserwuj moje konto na fb lub insta.

Do zobaczenia przy stole i ostrzegam, glina pozytywnie uzależnia !